Rihanna’dan dikkat çekici hamilelik açıklaması

BBC’ye konuşan pop yıldızı Rihanna, bir anne olarak “modanın kurallarını yeniden yazmaktan” keyif aldığını ve “hamile kıyafetleri almayı reddettiğini” söyledi.

“Modaya da yaptığım her şey gibi yaklaştım” diyen 36 yaşındaki şarkıcı, “Ben sadece işleri kendi yöntemimle yapmak ve her zaman konuyu değiştirip kendi tarzımı katmak istiyorum. Üzerime olan her şeyi onaylayacak gibiydim ve bu, stil konusunda kendime meydan okumamı sağladı” diye ekledi.

Grammy ödüllü şarkıcı, 2022 yılında RZA Athelaston Mayers ve 2023’te Riot Rose Mayers isimli iki çocuğunu dünyaya getirdi.

Son birkaç yıldaki tarzı sorulduğunda da ünlü isim, “İlk hamileliğimde topuklu ayakkabı giyebiliyordum ama ikinci hamileliğimde yürümeye başlayan bir çocuğum, karnım, bir bebek çantası vardı ve kıştı ve ben de ‘Topuklular mı? Belki de değil’ dedim. Bu yüzden tarzımda yaratıcı oldum.”

“Sonra ikinci çocuğumu doğurduktan sonra çok rahatladım ve üzerimde bornoz, pijama ve eşofman vardı. Şimdi yeniden kıyafetlerimin tadını çıkarabiliyorum” dedi.

Şarkıcı, iki yaş altı iki çocuk yetiştirmeye odaklandıktan sonra ancak son haftalarda kendisini “yeniden keşfettiğini” ekledi.

Son yıllarda müzikten uzaklaşan Rihanna, en son 2016 yılında albüm çıkarmıştı.

Ancak bu yine de milyarder olmasına mani olmadı ve Forbes’a göre servetinin 45 milyar TL (1,4 milyar dolar) olduğu tahmin ediliyor.

Gelirinin büyük kısmı makyaj ve cilt bakımı markası Fenty Beauty ile iç çamaşırı markası Savage x Fenty’den geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir